چگونگی در یک دقیقه ایرپاد اپل را با ویندوز 10 جفت کنیم ؟

چگونگی در یک دقیقه ایرپاد اپل را با ویندوز 10 جفت کنیم ؟

سه ثانیه طول می کشد تاایرپاد خود را با آیفون خود (900 دلار در Boost Mobile)و بقیه دستگاههای اپل خود جفت کنید. جفت کردن ایرپادهای اپل با رایانه شخصی دارای ویندوز 10 نیاز به چند مرحله اضافی نیز دارد ، اما نباید بیش از یک دقیقه طول بکشد.

جفت کردن ایرپاد با رایانه شخصی

در رایانه شخصی تان، تنظیمات (setting) را باز کرده و از فهرست اصلی (Devices) را انتخاب کنید. در بالای صفحه گزینه Bluetooth and Other Devices را انتخاب کنید، روی کلید Add Bluetooth and Other Devices(افزودن) کلیک کنید. در پنجره باز شده، روی Bluetooth کلیک کنید.

سپس ایرپاد خود را روی پایه‌اش قرار دهید و درب آن را باز کنید. دکمه موجود در پشت پایه ایرپاد را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که چراغ وضعیت بین دو گوشی ایرپاد شما شروع به چشمک زدن  به رنگ سفید کند ، ایرپاد شما اکنون باید در پنجره افزودن دستگاه روی کامپیوتر نمایش داده شود. برای جفت کردن و ایجاد اتصال آنجا را کلیک کنید

 Devices

اتصال مجدد یک بار زوج

پس از برقراری ارتباط اولیه بین رایانه شخصی دارای ویندوز 10 وایرپاد ، می توانیدایرپاد و رایانه شخصی خود را برای گوش دادن به موسیقی ، تماشای ویدیو در یوتیوب، ویدیو کنفرانس و غیره متصل کنید این کار با بازگشت به صفحه Bluetooth and Other Devices در صفحه setting  قابل انجام است.

شما می توانید همه دستگاه های صوتی خود را که در قسمت دیوایس های صوتی (Audio) لیست شده باشد ، خواهید دید. سپس ایرپاد خود را از لیست انتخاب کرده و روی دکمه Connect کلیک کنید.

نظرات بازدیدکنندگان